БК «Ужгород –УжНУ» двічі переграв «Дідібао» з Камянець-Подільского (ФОТО)

1-2 грудня в СК «Юність» пройшли ігри 4 туру Чемпіонату України з баскетболу.

В суботу в самому  початку зустрічі , Костянтин Костенко ефектним слемданком відкрив рахунок гри, на що Дідібао відповили влучними дальними кидками, чим дали зрозуміти що буде напружена і дуже цікава гра, гості навіть вирвалися вперед 19-11, але 3 поспіль влучних три очкових кидка від Сажієнко(2), Іванини(1) вивели ужгородців вперед і перша чверть залишилася за нами 20-19.

Друга чверть пройшла в рівній боротьбі і команди пішли на велику перерву з рахунком 31-30.

На початку третьої чверті ужгородці застосували зонний захист і відразу відірвалися вперед, але зробивши дитячі помилки в кінці чверті знову віддали перевагу гостям. Перед останньою чвертю рахунок був 52-50 на користь «Дідібао».

На останню чверть наші хлопці вийшли максимально сконцентровані , дуже агресивно зіграли в захисті , гості перебуваючи під постійним тиском зробили декілька невимушених втрат, чим повністю скористалися ужгородці. Пісумковий рахунок зустрічі 75-63.

Найрезультативніші гравці Іванина Антон -25очок, 6 підб., 4 результативні передачі , Костенко Костянтин- 20 очок, 11 підб., Сажієнко Валерій 16очок ,6 підб. , 6 передач, Попадинець Андрій -8 очок.

В неділю гра проходила також в рівній боротьбі . Ужгородці розпочали зривка 6:0, і вболівальники вже встигли подумати , що сьогодні ужгородці без проблем обіграють своїх суперників  , але зусиллями досвідченого розігруючого «Дідібао» Юрія Макарова, гості швидко відігралися і навіть виграли першу чверть 24:22. В другій чверті ужгородці  зусиллями В.Товтина та А.Попадинця агресивно зіграли  в захисті ,  А.Іванини та К.Костенка в нападі , переломили хід поєдинку і на велику перерву пішли з рахунком 47:41.

С початку третьої чверті ужгородці зробили 10 очковий відрив , але гості знову дуже добре зіграли в кінці чверті і перед останнім переривом рахунок був 63:59.

До середини останньої чверті на майданчику точилася рівна боротьба, і тільки за 5 хвилин до кінця гри наші баскетболісти знову активувалися в захисті , в наслідок чого зробили ривок 10:0, і за три хвилини до кінця рахунок був 81:65.  На останні хвилини тренер О.Зубковський  випустив молодих гравців : Ножова Едварда та Петечела Івана, щоб хлопці набралися досвіду в іграх з сильним суперником. Підсумковий рахунок гри 85:75.

Найрезультативніші гравці : Костенко Костянтин 30 очок, 11 підб., Іванина Антон 29 очок 7 підб., 5 передач, Андрій Попадинець 11 очок.

Наступний тур пройде в 15-16грудня м.Чернівці де наші зіграють з місцевим БК «Чернівці-Буковина».