ФК "Мукачево" зробив ще один впевнений крок до чемпіонства (ФОТО)

Схоже, команду з міста над Латорицею в цьому сезоні ніхто не спроможний зупинити. У ХVIII турі це спробував зробити Севлюш з Виноградова, але дістав 4 сухі голи.

Між іншим, команда з Виноградова посідала перед грою в Мукачеві 5 сходинку, і у 16 турі на визді зіграла в нічию з Поляною, яка нещодавно розгромила ФК "Мукачево". Тому вболівальники чекали інтриги в матчі та захопливої боротьби.

А дарма: вже до середини першого тайму мукачівці вигравали 2:0. Гра йшла в одні ворота. Гості не створили практично жодного гольового моменту. Так само і в другому таймі. Мукачівці забили знову двічі (один раз з пенальті). Єдине, чим відзначилися гості, так це розбірками з арбітром. В якийсь момент здалося, що рефері почнуть лупцювати, але все обійшлося.

Що ж, чергова впевнена перемога ФК "Мукачева", яка дає можливість комфортно почуватися на першому місці за 4 тури до фінішу першості.

Цікаво, що за підсумками першого тайму гри в Хусті, головний переслідувач мукачівців СК "БЕрегвідейк" поступався місцевому клубу.

Якщо матч завершиться другою поспіль поразкою берегівчан, то це стане фактично крапкою у змаганні за чемпіонство, хай би як закінчилася майбутня очна зустріч між СК "Берегвідейк" та ФК "Мукачево".