Авторизація

Логін:
Пароль:


Увійти    

Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.

Зробити стартовою Повідомити новину

П'ятниця, 18 квітня 2014,  18:50


Візовий бум: Словаччина почала роздавати візи на 5 років

П'ятниця, 1 лютого 2013, 17:42      П: 25437   К :  19
Чи стане Європа для закарпатців ще ближчою, розбирався Мукачево.net.
Візовий бум Словаччина почала роздавати візи на 5 років

Словаччина пішла назустріч українцям і з січня почала видавати майже усім не одноразові, а мультивізи.

Тепер, якщо ти турист, бізнесмен чи родич словака – можеш отримати «шенген»-візу і на 5 років. Аби отримати бажану наклейку в паспорт, українці готові годинами вистоювати в черзі під консульствами, відкривати фіктивний бізнес за кордоном, ба навіть робити собі громадянство іншої країни.

Із січня ситуація трошки змінюється на краще – Словаччина починає видавати довгострокові шенгенські візи.

Кількість категорій, по яким можна отримати довготривалу візу, словаки збільшили на три: це родинні зв’язки, бізнес та туризм.

Правила такі: якщо ти ще жодного разу не був у країні, де діє шенгенська угода – отримаєш візу від шести місяців до двох років, якщо ж вже мав «шенген» – можеш розраховувати на мультивізу терміном від двох до п'яти років.

Ми звернулися до Генерального консульства Словаччини в Ужгороді, аби прояснити ситуацію. Генконсул пані Янка Буріанова пояснює: «Якщо в людини вже була віза і вона її використала в межах закону, тобто якщо вона мала туристичну візу і дійсно була там, де заявляла і вчасно повернулася – то можемо йому дати візу аж на 5 років».

Словацькі дипломати переконують, що їм від такої видачі віз теж добре: за місяць, відколи діють нові правила, туроператори та готельєри Словаччини вже відчули приплив українських туристів. Такий крок на зустріч українцям зробили, аби наші люди мали більше можливостей познайомитись із їхньою країною та Європою.

Ужгородка Маріанна Тріфан постійно їздить до Європи на шопінг та відпочинок, бо живе в Ужгороді поряд з словацьким кордоном. Дівчина каже: часто подорожує Європою, тому просто придбала гірськолижну путівку в словацькі Татри і тепер 5 років думати про оформлення візи їй не треба.

«Якщо ви отримали одноразову візу, то ви з’їздили, а коли повертаєтесь знову думаєте куди б поїхати. Й так вам потрібно йти в консульство і знов подавати на візу, а так – отримали її на 5 років і не задумовуєтесь перед кожною поїздкою, що робити. Це досить вигідно, ми знаходимось на кордоні тому в Будапешт чи Братіславу на шопінг дуже вигідно для дівчат», – пояснює туристка.

Як вдалося з’ясувати Мукачево.net, у закарпатських турагенціях справжнє паломництво людей, які хочуть візу до Європи.

Вікторія Гутій, яка працює в туристичній агенції «Магелан» в Ужгороді, зазначила Мукачево.net: найдешевші пропозиції по 100 євро одразу розкупили, зараз змітають навіть набагато дорожчі тури. Перші туристи від них вже отримали візи на 5 років.

Зараз в офісах агентств готові складати навіть індивідуальні тури у Словаччину з мінімальною вартістю. За січень словацькі дипломати видали українцям 6000 віз, це майже вдвічі більше, ніж у грудні. Їх можна оформити в Ужгороді, або в Києві.



Джерело:  Віталій Глагола, для Мукачево.net

Теги: словацькі візи | шенгенські візи | Генеральне консульство Словаччини

Адреса для посилань: http://www.mukachevo.net/ua/News/view/69215-Візовий-бум-Словаччина-почала-роздавати-візи-на-5-років

Якщо ви знайшли помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.



      


Коментарі (19)

Бан користувача

Період бану:      

Андрій
29.05.2013 10:42
Насправді такої халяви вже давно нема. Люди не ведіться на провокацію турагенств. Я їздив в середині квітня у Словаччину спеціально щоб отримати таку візу. Незважаючи на те, що в мене було близько 12 Шенген віз у паспорті, без жодного порушення, мені видали словаки візу ОДНОРАЗОВУ на тур, тобто на 5 ДНІВ. Так що їм особлива "подяка", що мають нас за бидло. А турагенства теж не добросовісні і обманюють людей, не маючи ніякого впливу на посольство.
Іван
27.04.2013 02:30
Люди, що ви не бачили в цій банановій країні. Минайте її 10 дорогою.
турист
16.04.2013 10:42
Словаччина перестала видавати довготривалі шенген візи! Щойно повернулася з туристичного туру Європою, під час якого 2 ночі перебували на території Словаччини з усього автобуса лише двом туристам відкрили візи лише на 1рік усім іншим відкрили на 14 днів. Враховуючи що у мене це уже була 5-та туристична шенген віза, мені також відкрили візу лише на 14 днів. Тепер із принципу в Словаччину більше не поїду!!!!!
Діма
28.03.2013 14:54
дОобрий день ! скажіть будь ласка, можна на цій візі бути рік відразу без виїздів ?
Олег
04.03.2013 11:36
Тут вже пропонують допомогу http://turviza.com/viza-v-slovachchynu.html
наташа
05.02.2013 15:11
таке питання?літом було по туристичнів візі в чехії,а тепер хотіла бо цю віза.що мені для цього потрібно і скільки вона буде коштувати?будь ласка відпишіть
Оксана
03.02.2013 11:19
до Турист
я не можу відповідати за фірму яка тут рекламує себе, бо немаю стосунку до неї. Але повністю можна своїми силами зробити візу...є в турагенствах тури на 3-5 днів в Татри за 100 Євро і можна отримати довгострокову візу без проблем поїхавши в тур... а якщо сам то треба викупити на кілька днів номер в готелі і показати підтвердження при поданні
Europa Viza Consulting
03.02.2013 00:37
Так дійсно можно отримати візу.

На європейському ринку компанія Europa Viza Consulting працює більше 20 років. За цей час більше 15000 чоловік скористалися нашими послугами. Наша мета полягає в наданні різним групам людей всіляких гнучких і надійних послуг. Пропонуємо професійну допомогу і прийнятні ціни.

Звертайтесь по телефону або пишіть на наш емаіл і ми вам надаме більше інформаціі про дану візу.

+380 673 12 04 73
info@vizaeuropa.com
www.vizaeuropa.com
питання до Оксани
02.02.2013 20:54
Пані Оксано скажіть будь-ласка-якщо звернутися за цим посиланням Europa viza - +380 673 12 04 73
info@vizaeuropa.com
www.vizaeuropa.com
то дійсно можна отримати справжню шенген візу ?
І ще запитання -скільки це коштує?
Наперед дякую за інформацію?
Europa viza
02.02.2013 20:10
Europa Viza Consulting является консалтинговым агентством, которое предоставляет консультации и помощь в оформлении документов для получения разного рода шенгенских виз в страны ЕС (для оформления ПМЖ, рабочие, служебные, бизнес визы, учебные, с целью туризма, лечения и проч.), оказывает помощь в иммиграции граждан СНГ в страны Шенгена, в первую очередь в Словакию, Польшу, Чехию,Венгрию.

+380 673 12 04 73
info@vizaeuropa.com
www.vizaeuropa.com
Турист
02.02.2013 18:58
До Оксани
Скажіть будь ласка які документи потрібно для такої візи?
більше цікавить який туристичний ваучер?
Оксана
02.02.2013 16:38
до 333:
від 6 місяців до 2 роки
333
02.02.2013 16:24
Якщо в мене, ще не було візи, то наскільки мені видадуть термін.
Оксана
02.02.2013 13:42
Друзі, у мене така шенген віза... Отримала на початку січня. Вже встигла 4 рази поїхати за кордон. Ніяких підтверджуючих документів не просили, це не туристична віза, а звичайна шенгенська мультивіза. А через слваччину треба їхати лише перший раз. Я раз їхала через словаки і три рази через мадярів
Оксана
02.02.2013 13:42
Друзі, у мене така шенген віза... Отримала на початку січня. Вже встигла 4 рази поїхати за кордон. Ніяких підтверджуючих документів не просили, це не туристична віза, а звичайна шенгенська мультивіза. А через слваччину треба їхати лише перший раз. Я раз їхала через словаки і три рази через мадярів
Istvan
02.02.2013 13:08
Шенгенська віза на 5 років - це не туристична віза! З ним у протязі півроку (180 доби) пожна перебувати у "Шенгені" 90 днів.
я
02.02.2013 12:15
до Пана Баклажана:
з цією візою Ви зможете потрапити до Угорщини, але тільки через Словаччину.
Турист
02.02.2013 00:21
В релізі не упомянули про те, що пероходячи через таможню обов"язково потрібно вказати причину візиту, тобто путівку в який небуть готель. Це означає що кожного разу коли власник такої туристичної візи захоче поіхати просто на шопінг, буде змушений купувати туристичні ваучери.
Пан Баклажан
01.02.2013 22:23
Звучить оптимістично, але є кілька питань:
- На скільки днів (30, 90, 180, 360 ?) видається така віза?
- Чи пускатимуть з такою візою, скажімо, в ту ж Угорщину?
Адже відомо, що самі словаки часто не пускали в країну закарпатців з угорським "шенгеном". Буквально на днях мій знайомий не потрапив в Угорщину, бо прикордонникам не сподобався його польський "шенген" (по якому він же минулоріч був і в Чехії, і в Австрії, і в Угорщині).