"Поляна" наближає "Мукачево" впритул до чемпіонства, а у Берегові винять Азарова

В останньому турі першості області з футболу СК "Берегвідейк" поступився клубу з Поляни та фактично втратив шанси захистити минулорічний титул чемпіона. Футбольний клуб з міста над Латорицею за 5 турів до фінішу відірвався на 5 очок.

Минула неділя стала знаковою у чемпіонаті Закарпаття з футболу. Так у Берегові зійшлися команди, які посідають 2-е та 3-е місце в турнірній таблиці та претендують на золоті медалі. Разом з ФК "Мукачево", яке цього дня грало в Пістрялові.

У Берегові сталася міні-сенсація, хоча з огляду на те, як грає команда в цьому сезоні - не зовсім. У Берегові почали нарікати на головного тренера команди, який начебто навмисно розвалює команду. Зокрема, на офіційному сайті СК "Берегвідейк" вийшла замітка про матч з "Поляною" під заголовком: "Можливо, Азаров свідомо зруйнує команду?"

Усі результати:

СК «Берегвідейк» Берегово - ФК «Поляна» Поляна 0-1 (юн.1-1)
ФК «Севлюш» Виноградів - ФК «Нарцис» Хуст 0-0 (юн. 3-2)
ФК «Пістрялово» Пістрялово - ФК «Мукачево» Мукачево 0-2 (юн. 2-1)
ФК «Середнє» Середнє - ФК «Боржава» Довге 2-0 (юн. 3-0)
ФК «Плоске» Плоске - ФК «Карпати» Воловець 4-3 (юн. 3-0)
ФК «Бужора» Іршава - ФК «Ужгород» Ужгород 2-2 (юн. 0-1)

Виходить, після 17 турів, тобто за 5 турів до фінішу беззаперечним лідером є ФК "Мукачево", яке наразі набрав 44 очки та відірвався від найближчого переслідувача - СК "Берегвідейк" - на 5 очок. Слідом за цими командами з 36-а очками йде ФК "Поляна". У ФК "Середнє" - 29 очок.

Важко сказати, що може завадити ФК "Мукачево" стати чемпіоном у цьому році.